Zakup nieruchomości

ZAKUP NIERUCHOMOŚCI
Zobacz, jak pomożemy Ci w zakupie nieruchomości!

1. Omawiamy potrzeby i oczekiwania potencjalnego klienta oraz zasady współpracy.

2. Podpisujemy umowę pośrednictwa. Realizujemy nasze usługi JEDYNIE na podstawie zawartej umowy.

3. Aby ustalić kierunek działań i oszczędzić czas klientów, analizujemy rynek i wskazujemy możliwości związane z nabyciem wymaganej nieruchomości,

4. Dokonujemy preselekcji ofert pod kątem potrzeb klienta, a następnie umawiamy prezentacje interesujących go nieruchomości. Dzięki takiemu podejściu proces zakupu jest szybszy i bardziej komfortowy.

5. Uzyskujemy dodatkowe informacje na temat wybranych nieruchomości, analizujemy ich dokumenty i pomagamy dokonać oceny. Pozwala nam to uniknąć ewentualnych komplikacji na etapie zakupu i zwiększa bezpieczeństwo procesu.

6. Aktywnie współpracujemy z agentami posiadającymi w swojej bazie oferty odpowiadające kryteriom naszych klientów – zarówno ramach sieci wymiany ofert MLS, jak też poza nią. Dzięki temu docieramy do maksymalnej ilości nieruchomości wystawionych na sprzedaż.

7. Przygotowujemy analizę rynku pod kątem cen, co pozwala naszym klientom właściwie ocenić atrakcyjność wybranej oferty i nie przepłacić. Pomagamy również w procesie negocjacji dokładając wszelkich starań, by uzyskać jak najlepsze warunki transakcji – nie tylko cenowe.

8. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami – informujemy o podejmowanych działaniach, nowych ofertach na rynku, obniżkach cen, itp. Dzięki temu klienci mają pełną informację o aktualnej- sytuacji i możliwościach.

9. Pomagamy w kwestiach związanych z uzyskaniem finansowania zakupu nieruchomości poprzez aktywną współpracę z doradcą kredytowym.

10. Pomagamy klientom w dopełnieniu wszelkich formalności niezbędnych do transakcji, towarzyszymy im podczas podpisywania aktu notarialnego, a także pomagamy w przekazaniu nieruchomości.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje!